Lijst met aanbiedingen
10
10
10
131 803 €
(1 014 € / m²)
Verkoop
4
2+
130 m²
Kapliczna, Pabianice
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
4
vlak
130 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Mieszkanie 130 m.kw, zadbana kamienica, dogodna lokalizacja BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzc...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Vloer:
3. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod:
39dagen
Bijgewerkt:
1dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Kapliczna, Pabianice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.