SUPA24
Overig
Overig
Overig
259 408 €
(2 217 € / m²)
Verkoop
4
1
117 m²
Stanisława Moniuszki, Pabianice

slaapkamer4
vlak117 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowy apartament o powierzchni 117,55 m.kw usytuowany na parterze jednorodzinnego budynku...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 441dagen
Bijgewerkt: 440dagen

Plaatsen

Stanisława Moniuszki, Pabianice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BESTATE Wrocław

Agnieszka Markowicz