SUPA24
Overig
Overig
Overig
75 169 €
(1 634 € / m²)
Verkoop
1
1
46 m²
Wojsławska, Mielec

slaapkamer1
vlak46 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Na sprzedaż cztery niezależne mieszkania w stanie deweloperskim, położone w spokojnej i zielonej części Mielca – pr...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 276dagen
Bijgewerkt: 34dagen

Plaatsen

Wojsławska, Mielec
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Patryk Kopeć