SUPA24
Overig
Overig
Overig
107 905 €
(1 478 € / m²)
Verkoop
4
1
73 m²
Jagiellońska, Malbork

slaapkamer4
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

4 pokoje | 2 balkony | 73 m² | Malbork - ul. Jagiellońska Cena: 459 000 złNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m² z piwnicą 4,4 m², po...

Vloer:
3. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Jagiellońska, Malbork
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Adrianna Grabowska