SUPA24
Overig
Overig
Overig
94 095 €
(2 091 € / m²)
Verkoop
3
1
45 m²
Gospodarcza, Lublin

slaapkamer3
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Polecam Państwu dwustronne trzypokojowe ( obecnie dwupokojowe ) mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Gospodarcze...

Vloer:
1. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Gospodarcza, Lublin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Botanik Nieruchomości

Mirosława Skoczylas