SUPA24
Overig
Overig
Overig
108 393 €
(2 581 € / m²)
Verkoop
1
1
42 m²
Plac Wolności, Łódź

slaapkamer1
vlak42 m²
badkamers1

Monika Bistuła
tel.: 602 101 602
Otoczenie nieruchomości:
Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych at...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 40dagen
Bijgewerkt: 38dagen

Plaatsen

Plac Wolności, Łódź
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SDP Nieruchomości

Monika Bistuła