SUPA24
Overig
Overig
Overig
116 584 €
(2 010 € / m²)
Verkoop
3
1
58 m²
Uniwersytecka, Łódź

slaapkamer3
vlak58 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem! dwoma łazienkami! i windą, położonego w samym sercu Łodzi, ...

Vloer:
4. vloer van 6
Leeftijd van het aanbod: 134dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Uniwersytecka, Łódź
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SEMPRE

Aleksandra Polewiak