Lijst met aanbiedingen
13
13
13
85 570 €
(2 139 € / m²)
Verkoop
2
1
40 m²
Pienista, Łódź
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
40 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie , stan-deweloperski.
rzut mieszkania, wizualizacja przedstawiona na zdjęciach.
Lokalizacja: Łódź-Retkinia, ul. Peni...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
Staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Verwarmingstype:
Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod:
332dagen
Bijgewerkt:
331dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Pienista, Łódź
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.