Lijst met aanbiedingen
15
15
15
87 058 €
(1 427 € / m²)
Verkoop
3
1
61 m²
Legnica
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
61 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
"Nieruchomości Apartament"Małgorzata Świetłowicz tel. 793 775 800 Mieszkanie 3 pokoje 57 m2 /1 piętro/ oś Kopernik Na sprzedaż funkc...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Vloer:
1. vloer van 10
Leeftijd van het aanbod:
2dagen
Bijgewerkt:
2dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Legnica
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.