SUPA24
Overig
Overig
Overig
352 631 €
(5 343 € / m²)
Verkoop
3
1
66 m²
Gajówka, Kraków

slaapkamer3
vlak66 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

We speak English. Do not hesitate to contact us! - - - EMMERSON prezentuje: Apartament w jednym z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych zakątków...

Vloer:
1. vloer van 1
Leeftijd van het aanbod: 456dagen
Bijgewerkt: 455dagen

Plaatsen

Gajówka, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

EMMERSON Lumico

Magdalena Szewczyk