SUPA24
Overig
Overig
Overig
183 465 €
(2 959 € / m²)
Verkoop
2
1
62 m²
Pułkownika Francesco Nullo, Kraków

slaapkamer2
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 62 m, zlokalizowane w centrum Krakowa, 3 km od Runku Głównego, w pobliżu Wiślanych Tarasów w cenie 77...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 452dagen
Bijgewerkt: 452dagen

Plaatsen

Pułkownika Francesco Nullo, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Investime sp zoo

Antoni Wilk