SUPA24
Overig
Overig
Overig
207 361 €
(2 962 € / m²)
Verkoop
4
1
70 m²
Józefa Mackiewicza, Kraków

slaapkamer4
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Kraków, Prądnik Biały - ul. Mackiewicza 4-pokojowe mieszkanie 70,5 m² + loggia + duża piwnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow...

Vloer:
1. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Józefa Mackiewicza, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Michał Dzięcioł