SUPA24
Overig
Overig
Overig
155 285 €
(3 982 € / m²)
Verkoop
1
1
39 m²
Paulińska, Kraków

slaapkamer1
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Paulińskiej 30, w jednej z najbardziej klimatycznych i prestiżowych części krakowskiego Kazimierza....

Vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Paulińska, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Nest Brokers Estate Agency

Szymon Bierówka