SUPA24
Overig
Overig
Overig
197 645 €
(2 824 € / m²)
Verkoop
3
1
70 m²
Stróża Rybna, Kraków

slaapkamer3
vlak70 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,5 m², położone w spokojnej i zielonej części Krakowa – Płaszów, przy ul. Stróża Ryb...

Vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Stróża Rybna, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Livinder

Justyna Straszowska