SUPA24
Overig
Overig
Overig
146 059 €
(3 844 € / m²)
Verkoop
2
1
38 m²
Zygmunta Glogera, Kraków

slaapkamer2
vlak38 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla z...

Vloer:
2. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Zygmunta Glogera, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Dariusz Zieliński