SUPA24
Overig
Overig
Overig
219 028 €
(4 056 € / m²)
Verkoop
3
1
54 m²
Fabryczna, Kraków

slaapkamer3
vlak54 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

DO REMONTU 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z ODDZIELNĄ KUCHNIĄ – Kraków – GRZEGÓRZKI – UL. FABRYCZNA 6 LOKALIZACJA: Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszk...

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Fabryczna, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Livinder

Michał Matyja