SUPA24
Overig
Overig
Overig
169 511 €
(3 390 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Fatimska, Kraków

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bieńczyce przy ul. Fatimskiej. Opis nieruchomośc...

Vloer:
2. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Fatimska, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Livinder

Maja Nawrot