SUPA24
Woonkamer; uitzicht, natuurlijk licht
Woonkamer; uitzicht, moderne stijl, houten vloer, natuurlijk licht
Keuken; keukenapparatuur, moderne stijl
125 998 €
(4 667 € / m²)
Verkoop
1
1
27 m²
Zabawa, Kraków

slaapkamer1
vlak27 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27 m², położoną na 9. piętrze w 10-piętrowym nowoczesnym budy...

Vloer:
9. vloer van 10
Leeftijd van het aanbod: 70dagen
Bijgewerkt: 44dagen

Plaatsen

Zabawa, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Livinder

Maja Nawrot