SUPA24
Keuken; keukenapparatuur, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
443 357 €
(4 618 € / m²)
Verkoop
3
1
96 m²
Kapelanka, Kraków

slaapkamer3
vlak96 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 96 m² w Krakowie przy ul. Rozdroże, z trzema balkonami i garażem podziemnym, położony w jednej z naj...

Vloer:
3. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 94dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Kapelanka, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Livinder

Monika Chowaniec