SUPA24
Overig
Overig
Overig
214 246 €
(3 198 € / m²)
Verkoop
4
1
67 m²
Pękowicka, Kraków

slaapkamer4
vlak67 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż funkcjonalny apartament 4-pokojowy o powierzchni 67,57 m², zlokalizowany w cenionej inwestycji PRADO, w jednej z najbardziej pożądanych cz...

Vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 156dagen
Bijgewerkt: 86dagen

Plaatsen

Pękowicka, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME - estate

Bartosz Wiśniowski