SUPA24
Overig
Overig
Overig
219 024 €
(5 215 € / m²)
Verkoop
3
1
42 m²
Paulińska, Kraków

slaapkamer3
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o pow. 42,53 m2 (po podłodze ponad 60m2 ) na krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie z możliwością wewnętrznego ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Houten vloerBadKeukenapparatuurHoge plafondsHouten balkenNa reconstructieNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 189dagen
Bijgewerkt: 171dagen

Plaatsen

Paulińska, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Dariusz Zieliński