SUPA24
Overig
Overig
Overig
164 711 €
(3 504 € / m²)
Verkoop
3
1
47 m²
Komandosów, Kraków

slaapkamer3
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

3-POKOJOWE MIESZKANIE ŚWIETNA LOKALIZACJA OSIEDLE PODWAWELSKIE LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m2, położo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 241dagen
Bijgewerkt: 241dagen

Plaatsen

Komandosów, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Elżbieta Rudek