SUPA24
Overig
Overig
Overig
110 582 €
(2 513 € / m²)
Verkoop
2
1
44 m²
Wodna, Kościerzyna

slaapkamer2
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z windą - Kościerzyna
Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,79 m², położone na 4 piętrz...

Vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 21dagen
Bijgewerkt: 21dagen

Plaatsen

Wodna, Kościerzyna
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Antoni Wenta