Lijst met aanbiedingen
19
19
19
281 259 €
(4 536 € / m²)
Verkoop
3
1
62 m²
Saturna, Kołobrzeg
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
62 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Prezentujemy wyjątkowe , luksusowe mieszkanie , zaprojektowane z dbałością o komfort , funkcjonalność i nowoczesny styl .
Przestronny , nowoczesny ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Open leefruimte
Natuurlijk licht
Moderne stijl
Gemeubileerd
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Vloer:
2. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod:
11dagen
Bijgewerkt:
11dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Saturna, Kołobrzeg
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.