SUPA24
Overig
Overig
Overig
178 988 €
(1 904 € / m²)
Verkoop
3
1
94 m²
Mariacka, Kołobrzeg

slaapkamer3
vlak94 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Prezentujemy Państwu przestronne, słoneczne i bardzo ciepłe mieszkanie, mieszczące się w centrum Kołobrzegu.
Nieruchomość jest wyjątkowa, jej przestrz...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 44dagen
Bijgewerkt: 44dagen

Plaatsen

Mariacka, Kołobrzeg
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Aneta Garbacz