SUPA24
Overig
Overig
Overig
105 746 €
(2 299 € / m²)
Verkoop
3
1
46 m²
Kujawska, Kielce

slaapkamer3
vlak46 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Tylko u NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany 3 pokojowego mieszkania z widokiem na park, po generalnym remoncie. ...

Vloer:
3. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Kujawska, Kielce
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TWOJE M KIELCE

Daria Dulęba