SUPA24
Overig
Overig
Overig
121 442 €
(2 584 € / m²)
Verkoop
3
1
47 m²
Świętojańska, Kielce

slaapkamer3
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

M9 SZCZEGÓŁOWE PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Przedstawiamy Państwu nową inwestycję -nowoczesny,kameralny budynek mieszkalny ,zlokalizowany w s...

Vloer:
2. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 56dagen
Bijgewerkt: 56dagen

Plaatsen

Świętojańska, Kielce
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NBN Nieruchomości

Biuro Obsługi