SUPA24
Overig
Overig
Overig
150 034 €
(2 420 € / m²)
Verkoop
3
1
62 m²
Meteorologów, Katowice

slaapkamer3
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nowoczesne mieszkanie w Katowicach – Brynów

Mieszkania z rynku pierwotnego gotowe do odbioru.

Korzyści finansowe do 100tys. ( brak podatku brak kosz...

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Meteorologów, Katowice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME - estate

Marcin Kwietniewski