SUPA24
Overig
Overig
Overig
63 673 €
(1 327 € / m²)
Verkoop
2
1
48 m²
Grunwaldzka, Iława

slaapkamer2
vlak48 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Mieszkanie w centrum Iławy w pobliżu jeziora Jeziorak. REZERWACJA. Doskonała baza do wypadów żeglarskich. Wydanie od zaraz. - Układ funkcjonalny mies...

Vloer:
1. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 65dagen
Bijgewerkt: 16dagen

Plaatsen

Grunwaldzka, Iława
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

GUTKOWSKI NIERUCHOMOŚCI

Wojciech Gutkowski