SUPA24
Overig
Overig
Overig
150 930 €
(2 744 € / m²)
Verkoop
3
1
55 m²
Słoneczna, gmina Siechnice

slaapkamer3
vlak55 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż mieszkanie, które zapewni Ci szybki dojazd do Wrocławia, a jednocześnie pozwoli odpocząć od miejskiego zgiełku. Ta propozycja w Groblicach...

Vloer:
1. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 54dagen
Bijgewerkt: 52dagen

Plaatsen

Słoneczna, gmina Siechnice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Aldona Tokarczyk