SUPA24
Overig
Overig
Overig
78 913 €
(1 679 € / m²)
Verkoop
2
1
47 m²
gmina Połajewo

slaapkamer2
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Mieszkanie 2 pokoje z działką, duży garaż, piwnica, Na sprzedaż przytulnie i gustownie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m², z piwni...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

gmina Połajewo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Sebastian Sieradzki