SUPA24
Overig
Overig
Overig
45 986 €
(1 586 € / m²)
Verkoop
1
1
29 m²
Jedności Narodowej, gmina Płoty

slaapkamer1
vlak29 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Polecamy Państwu kawalerkę, 29.50 m2 w ścisłym centrum Płot. Nieruchomość po generalnym remoncie przystosowane dla osoby niepełnosprawnej. Mieszkanie ...

Vloer:
1. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 60dagen
Bijgewerkt: 33dagen

Plaatsen

Jedności Narodowej, gmina Płoty
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Anna Damps