SUPA24
Overig
Overig
Overig
306 341 €
(3 366 € / m²)
Verkoop
4
2+
91 m²
gmina Parzęczew

slaapkamer4
vlak91 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 91,81 m, położone na III piętrze w nowoczesnym budynku z...

Vloer:
3. vloer van 5
Leeftijd van het aanbod: 23dagen
Bijgewerkt: 19dagen

Plaatsen

gmina Parzęczew
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg Robert Małkiewicz

Robert Małkiewicz