SUPA24
Overig
Overig
Overig
141 612 €
(2 723 € / m²)
Verkoop
3
1
52 m²
Zawada, gmina Myślenice

slaapkamer3
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy m...

Parameters

Gegenereerd door AI

WeergaveVloerOpen leefruimteHouten vloerHoge plafondsNatuurlijk lichtModerne stijlGeschikt voor huisdieren

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Zawada, gmina Myślenice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Barbara Nazarewicz