SUPA24
Overig
Overig
Overig
144 325 €
(3 071 € / m²)
Verkoop
3
1
47 m²
Pólnicy, Gdańsk

slaapkamer3
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na 3 piętrze o pow. użytkowej 47,42 m2 w budynku wielorodzinnym zlokalizowa...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 325dagen
Bijgewerkt: 314dagen

Plaatsen

Pólnicy, Gdańsk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Elżbieta Raj