SUPA24
Overig
Overig
Overig
129 445 €
(3 406 € / m²)
Verkoop
2
1
38 m²
Józefa Wąsika, Gdańsk

slaapkamer2
vlak38 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ŚWIEŻO WYREMONTOWANE ORAZ WYPOSAŻONE 2 POKOJOWE MIESZKANIE W STANIE IDEALNYM.Przedmiotem oferty jest atrakcyjne 2 pokojowe, ustawne mieszkanie, położo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 436dagen
Bijgewerkt: 435dagen

Plaatsen

Józefa Wąsika, Gdańsk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Agata Siudak