SUPA24
Overig
Overig
Overig
61 176 €
(1 020 € / m²)
Verkoop
2
1
60 m²
Handlowa, Dynów

slaapkamer2
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Handlowej w Dynowie. Z uwagi na lokal...

Vloer:
3. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Handlowa, Dynów
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

GJ Partners s.c.

Kamil Gawron