SUPA24
Overig
Overig
Overig
43 814 €
(1 753 € / m²)
Verkoop
1
1
25 m²
Częstochowa

slaapkamer1
vlak25 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w kamienicy w dzielnicy Trzech Wieszczów. Składa się z poko...

Vloer:
1. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Częstochowa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka