SUPA24
Overig
Overig
Overig
56 534 €
(819 € / m²)
Verkoop
2
1
69 m²
Chorzów

slaapkamer2
vlak69 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Prezentuję do sprzedania mieszkanie typu M-3 położone w kamienicy na 2 piętrze w ścisłym centrum Częstochowy. Lokal o powierzchni 69,52 m2 + przynale...

Vloer:
2. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Chorzów
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Piotr Szecówka