SUPA24
Overig
Overig
Overig
72 537 €
(1 451 € / m²)
Verkoop
2
1
50 m²
Kościerska, Chojnice

slaapkamer2
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Chojnice, o powierzchni 50,66 m²Przedstawiamy Państwu ciepłe, przytulne mieszkanie o powierzchni 50,66...

Vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 258dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Kościerska, Chojnice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Izabela Narloch