SUPA24
Overig
Overig
Overig
64 864 €
(1 707 € / m²)
Verkoop
2
1
38 m²
Gdańska, Bydgoszcz

slaapkamer2
vlak38 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Polecamy M-3 do kapitalnego remontu mieszczące się na Osiedlu Leśnym, w całkowicie odrestaurowanym bloku z piękną klatką schodową. Parter, dwa pokoje...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 490dagen
Bijgewerkt: 454dagen

Plaatsen

Gdańska, Bydgoszcz
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Bogna Podstawska-Siech