SUPA24
Overig
Overig
Overig
87 019 €
(1 776 € / m²)
Verkoop
2
1
49 m²
Bydgoszcz

slaapkamer2
vlak49 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Makler Poleca Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49,5 m² - Bydgoszcz, okolice Centrum / Błonie / Miedzyń Oferta skierowana do osób szukających funkcjo...

Vloer:
2. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Bydgoszcz
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Joanna Maciaczyk