SUPA24
Overig
Overig
Overig
93 983 €
(2 685 € / m²)
Verkoop
2
1
35 m²
Hetmańska, Bydgoszcz

slaapkamer2
vlak35 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństw...

Vloer:
1. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 11dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Hetmańska, Bydgoszcz
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński