SUPA24
Overig
Overig
Overig
84 917 €
(2 498 € / m²)
Verkoop
2
1
34 m²
Rycerska, Bydgoszcz

slaapkamer2
vlak34 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Szukasz NOWEGO DEVELOPERSKIEGO mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpiec...

Vloer:
1. vloer van 5
Leeftijd van het aanbod: 15dagen
Bijgewerkt: 15dagen

Plaatsen

Rycerska, Bydgoszcz
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński