SUPA24
Overig
Overig
Overig
46 929 €
(1 877 € / m²)
Verkoop
1
1
25 m²
Gdańska, Bydgoszcz

slaapkamer1
vlak25 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Odkryj wyjątkową inwestycję Nowa Kościuszki – mieszkanie w samym sercu Bydgoszczy, gdzie nowoczesne budownictwo spotyka się z doskonałą lokalizacją. T...

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 228dagen
Bijgewerkt: 172dagen

Plaatsen

Gdańska, Bydgoszcz
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME - estate

Adrian Rogala