SUPA24
Overig
Overig
Overig
122 467 €
(2 041 € / m²)
Verkoop
3
1
60 m²
Roztoki, Bielsko-Biała

slaapkamer3
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

!Tylko do połowy maja! Nowa cena, niższa aż o 10 tys. zł! Szukasz miejsca, gdzie komfort nowoczesnego mieszkania łączy się z dostępem do pełnej infras...

Vloer:
7. vloer van 9
Leeftijd van het aanbod: 109dagen
Bijgewerkt: 24dagen

Plaatsen

Roztoki, Bielsko-Biała
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Rafał Jędralski