Lijst met aanbiedingen
14
14
14
121 540 €
(1 642 € / m²)
Verkoop
4
1
74 m²
Sidorska, Biała Podlaska
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
4
vlak
74 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Sidorskiej 39-43 w Białej Podlaskiej.
Nieruchomość o powierzchni 74.73m...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
internet
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Leeftijd van het aanbod:
439dagen
Bijgewerkt:
434dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Sidorska, Biała Podlaska
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.