SUPA24
Woonkamer; houten balken, houten vloer, natuurlijk licht, rustieke stijl
Woonkamer; uitzicht, houten balken, houten vloer, natuurlijk licht, rustieke stijl
Kinderkamer; houten vloer, houten balken
345 000 €
(5 308 € / m²)
Verkoop
3
1
65 m²
Praha 5

slaapkamer3
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nabízíme k prodeji stylový byt 3 + kk v širším centru obce Bad Kleinkirchheim v dochozí vzdálenosti od lanovek a termálních lázní. Tento příjemný cihl...

Parameters

Gegenereerd door AI

GebouwtypeAparte keukenBadDouchecabineApart toiletVloerWeergaveHouten vloer

Ander
Leeftijd van het aanbod: 137dagen
Bijgewerkt: 64dagen

Plaatsen

Praha 5
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Regata Reality

Michaela Macháčková