SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 190 000 €
(10 085 € / m²)
Verkoop
4
2+
118 m²
Fieberbrunn

slaapkamer4
vlak118 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Dieses im modernen Alpenstil erbaute Mehrfamilienhaus befindet sich in einer sonnigen Lage von Fieberbrunn. Die Immobilie verfügt über vier Einheiten ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 163dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Fieberbrunn
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

TEAM Höfinger GmbH