SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 269 000 €
(5 159 € / m²)
Verkoop
6+
2+
246 m²
Baerdijk, Oisterwijk

slaapkamer6+
vlak246 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

This spacious, modern detached house with 5 bedrooms and 2 bathrooms is located in the highly sought-after De Bunders neighborhood in Oisterwijk. The ...

Parameters

Gegenereerd door AI

Houten vloerOpen leefruimteAparte keukenBadDouchecabineApart toiletKeukenapparatuurHaardHoge plafondsNa reconstructieNatuurlijk lichtModerne stijlWeergave

Ander
Leeftijd van het aanbod: 93dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Baerdijk, Oisterwijk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Baerz & Co Luxury Homes International